Тернопіль

Державну премію в галузі науки і техніки присуджено викладачеві з Тернополя

Викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Тернопільського національного медичного університету Віталій Крилюк став лауреатом державної премії в галузі науки і техніки 2020 року.

kryliuk-vitaliy-18045803-400x281Про це повідомили у пресслужбі ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського з посилання на відповідний Указ Президента.

Віталій Крилюк також є доктором медичних наук, завідувачем відділу державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України».

Державну премію Віталій Омелянович отримав за роботу «Медицина катастроф в умовах бойових дій». Ця робота була представлена Державною науковою установою «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».

«У ній надано обґрунтування концептуальних підходів удосконалення організаційної та функціональної моделі, принципів та методів функціонування служби медицини катастроф в умовах ведення перманентних бойових дій на теренах Донецької та Луганської областей», – розповіли у виші.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK