Тернопіль

День виборів на Тернопільщині не обійшовся без скандалів, бійок та порушення виборчого законодавства

Напад на поліцейського, фотографування бюлетеня та неточності у списках. Спостерігачі та правоохоронці розповіли про основні порушення в день виборів. Проте, кажуть, загалом виборчий процес в місті та області пройшов спокійно. Йдеться у сюжеті Т1 Новини.

В Україні завершились вибори. І поки в ЦВК продовжують рахувати голоси, спостерігачі та правоохоронці повідомили про основні правопорушення в день виборів. Зокрема, станом на 20-ту годину у день другого туру виборів Президента України до відділів та відділень ГУНП України в Тернопільській області надійшло 20 повідомлень щодо ймовірних порушень вимог виборчого законодавства. Не обійшлось і без бійок.

“У нас в Шумському районі на одній з дільниць був напад на поліцейського. Легкі тілесні ушкодження, поліцейський здоровий. П’яний чоловік прийшов на дільницю почав скандал. Голова комісії покликала поліцейського. Шукаємо цього порушника”, – розповів начальник ГУПН в Тернопільській області Олександр Богомол.

Також поліцейські зафіксували 4 порушення щодо факту фотографування бюлетеня. Порушників чекає штраф від 510 до 850 гривень. Тим часом у Петриківському геріатричному інтернаті виникла проблема з недостатньою кількістю бюлетенів. Їх на 30 менше від кількості виборців, розповіла омбудсмен із захисту виборчих прав громадянської мережі ОПОРА в Тернопільській області Ольга Мазаєва.

Окрім цього, один із виборців Тернополя повідомив, що згідно даними зі списків – у його квартирі прописані невідомі люди. Про це заявив представник коаліції ГО “За прозорі та чесні вибори” Олександр Домбровський. Спостерігачі кажуть, проблематично було проголосувати і людям з обмеженими можливостями. Зокрема, багато дільниць було без пандусів, розміщувались на другому поверсі або у підвальних приміщеннях.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK