Файне місто

Чим завершиться “біатлонний” конфлікт через базу в Підгородньому на Тернопільщині?

Біатлонна база. У Вихідні у Підгородньому зібрали громадські слухання стосовно ділянок, розташованих всередині біатлонної траси. Пропонували шляхи доїзду до земель, аби не заважати тренувальному процесу. Адже машини не можуть потрапити на землі кооперативу, не проїхавши через лижно-ролерну трасу, а це є порушенням і створює небезпеку для спортсменів. Передає канал Тернопіль1.

Детальний план території житлового комплексу обговорювали на громадських слуханнях у селі Підгороднє. Зокрема, наполягали вирішити проблему доїзду до ділянок, які розташовані всередині лижно-ролерної траси біатлонної бази. Наразі земля там призначена для садівництва. “В цьому місці, де може бути заїзд на ділянки, зробити переїзний місток, щоб не пересікалися люди, які заїжджають до своїх будинків, з лижно-ролерними трасами”, каже головний архітектор проекту Василь Будзик.

У біатлонній федерації такий вихід із ситуації вважають не найкращим. Адже, кажуть, такий міст унеможливить тренувальний процес. ” Зараз в нас тренуються той самий Тарас Радь, паралімпієць, вони “калясочники”. Це нереально з’їхати звичайній людині. Робити десь перекидні місткі – на лижно-ролерах кататись нереально”, каже президент Федерації біатлону Тернопільської області Віктор Щук.

На громадські слухання зібралися представники федерації біатлону, сільської ради, власники ділянок, жителі Підгороднього, а також батьки дітей, які займаються біатлоном на місцевій базі. Кожен висловив своє бачення ситуації. В обласній федерації біатлону кажуть, такий варіант перенесення лижно-ролерної траси теж не підходить, адже тоді дітям доведеться долати велику відстань від біатлонної бази до траси. Від присутніх звучали також пропозиції побудувати нову базу, за межами діючої. Або дати власникам ділянок інші землі.

Вислухавши всі сторони голова зборів виніс на голосування питання детального плану території житлового комплексу в селі Підгороднє. Присутні його не підтримали. Нагадаємо, минулого тижня на засіданні Кабінету Міністрів прийняли рішення передати біатлонну базу у Підгородньому в державну власність. Можливо цей крок сприятиме вирішенню проблеми вигідно для всіх учасників. Зокрема, для тернопільських спортсменів, які попри складні умови показують найвищі результати на світових першостях.

Яна Полухіна, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK