Файне місто

“Чортківська офензива”: презентували унікальні історичні марки та конверти

6 років роботи та історична цінність. Мова йде про марку та конверт, створення яких приурочили до сторіччя відомої наступальної військової операції Української Галицької Армії – “Чортківська офензива”. Над дизайном працював тернопільський художник- Валерій Руденко, саме він переміг на конкурсі та увіковічнив тогочасні події. Повідомляє Т1 Новини.

Після презентації, марку з конвертом поширили у продаж. Відтепер кожен бажаючий може їх придбати та таким чином, популяризувати історію нашого краю не лише в Україні, а й закордоном.

На погашення історичної марки приїхали гості з усієї України. Зокрема, провели паралель між подіями того часу та сьогодення. Наголосили, в нашій країні, як і сто років тому, триває війна, яка кожного дня забирає людські життя.

“Це для нас є надзвичайно важливим етапом і в сьогоденні, тому, що Україна далі продовжує воювати за територіальну цілісність та незалежність із російським агресором. Сьогодні для нас важливо привернути увагу суспільства України до того, що війна ще не завершена та Україна територіально незахищена”, наголосив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Цього дня у Чорткові також відкрили військово-історичний музей та презентували ювілейну медаль “Чортківська офензива, 100 років.”

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK