Тернопіль

Черги менші, а пацієнтів більше: тернопільські лікарі-педіатри щодня оглядають більш ніж 20 дітей

Педіатричне відділення №1 Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні є найбільшим в нашому місті. З лікарями тут вже підписали договори близько 10 000 тисяч пацієнтів.

Лікар-педіатр Леся Курчак розповідає, зараз кількість пацієнтів, які приходять на огляд до лікарів, низька. Але вже з 1 вересня очікують на початок нової хвилі захворюваності серед дітей.

Директор Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович розповідає, зараз ведуть мову про розширення: в планах відкрити нове відділення на території південного мікрорайону.

– Відділення буде зростати за рахунок того, що буде збільшуватися населення південного мікрорайону Тернополя. Є партнерська домовленість з забудовниками цього району про те, що зможемо там відрити потужне поліклінічне відділення, яке організаційно належатиме до цього першого. Таким чином ми покращимо роботу дільничих педіатрів, – каже Андрій Артимович.

Лікарі кажуть, й далі плідно працюватимуть для того, аби покращувати рівень надання медичних послуг найменшим пацієнтам в лікарні.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK