Файне місто

Через жахливі автопригоди на одному із перехресть у Тернопільській області протестують люди

Небезпечне перехрестя. На Тернопільщині біля села Тютьків не розминулись дві іномарки. Через ДТП до лікарні потрапило четверо людей.

Місцеві жителі кажуть, причина багатьох автопригод – несправний світлофор на перехресті. Він не працює вже кілька місяців. Чому світлофор досі ніхто не полагодив і у чому проблема, з’ясовував журналіст Т1 Новини.

Десятки аварій та людські жертви. Неподалік села Тютьків на Теребовлянщині є небезпечне перехрестя.

Про жахливі автопригоди тут нагадують ось ці пам’ятники. Остання аварія тут трапилась кілька днів тому, 18 липня.

Місцеві жителі кажуть, для того, щоб змінити ситуацію на перехресті облаштували світлофори, проте вже кілька місяців вони не працюють.

– Певно, десь від другого березня не працює… Навіть не вкурсі, хто це має оплачувати… Ніхто нічого, – каже жителька села Тютьків Світлана Демида.

Житель села Юрій Іваніцький зазначає, про неробочий світлофор мова йде давно. Люди звертались із проханням відновити його роботу, проте відповідь була одна – об’єкт відключили через борги. Проте, хто ці борги має покрити чоловік не знає.

– Були звернення цією заявою… На кожній сесії піднімається це питання, – додає житель села Тютьків Юрій Іваніцький.

Про проблему знає і голова села Дарахів Марія Сивульська. Жінка каже, коли світлофори працювали, то аварійних ситуацій не було.

Зараз перехрестя стало знову небезпечним для водіїв. Тим часом у Службі автомобільних доріг кажуть, про проблему знають і відновити роботу світлофорів планують у понеділок.

Чому об’єкт не працює пояснює Юрій Іваниця. У свою чергу місцеві жителі села Тютьків кажуть, якщо світлофор не запрацює, люди готові перекривати дорогу.

Сергій Балуцький Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK