Файне місто

“Битва на ножах та сковорідках”: у Тернополі змагалися кращі кулінари

Битва на ножах та сковорідках. Просто у парку Шевченка на відкритій кухні кулінари з різних куточків країни змагалися за звання кращого в рамках “Кулінарного Кубку Західної України”. Повідомляє Т1 Новини.

Дмитру лише 23 роки, а він вже став кращим кулінаром західної України. Хлопець приїхав на конкурс до Тернополя зі Львова. Розповідає, “біля плити” стоїть з дитинства, але професійно почав готувати 4 роки тому. Сьогодні в нього подвійне свято. Це перша перемога Дмитра на такому рівні та ще саме у день народження. Дивував суддів стравами української кухні, але приготованими за усіма канонами здорового харчування.

“Хочу донести людям, що здорове харчування української кухні може бути і треба його пробувати і ризикувати готувати”, каже переможець конкурсу “Кулінарний Кубок України” Дмитро Кравчук.

На декілька днів Тернопіль перетворився в кулінарну столицю України. Вже другий рік поспіль в рамках фестивалю “Галицька дефіляда” проходить “Кулінарний кубок Західної України”. Від Дніпра і аж до Ужгорода: цього року до Тернополя приїхали учасники чи не з усієї України, додав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Свято сподобалось і відвідувачам – веселились, танцювали, і що приємно – куштували українські страви, приготовлені спеціалістами за унікальними рецептами. А всі організатори та учасники дійства отримали пам’ятні подарунки та нагороди. Переможців конкурсу запросили на кулінарні турніри, які проходитимуть цього року в столиці.

Христина Луцик, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK