Файне місто

Бойові дії на Донбасі – це не ООС, а війна

цимбалюкНині, в умовах російсько-української війни, важливо розбудовувати служби соціально-психологічної реабілітації для військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це під час прес-конференції у Львові зазначив координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко, інформує прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

«Військо, яке воювало і має бойовий досвід – це велика перевага для держави, але це й значна проблема для суспільства. Кожен військовий, який відслужив і пішов у цивільне життя, поранений або в полоні, який зник безвісти чи загинув, але залишилася його родина – кожен з них має назавжди для військового відомства залишитися в строю», – зазначив Андрій Сенченко.

Голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк також зауважив, що нинішня влада повинна розуміти внесок українських військових в історію держави.

«Це ганьба всім, що сьогодні ці люди залишилися обабіч історії. Це не учасники АТО чи ООС – вони ветерани українсько-російської війни. Влада однією рукою торгує з країною-агресором, а другою дурить бідних людей. Черствість суспільства і байдужість до чужого горя сьогодні стало звичкою. Через це я запрошую всіх тих, хто пишуть закони, тих, хто ухвалюють їх, і тих, хто обіцяє, пам’ятати, що життя виборами не закінчується. І Галичина має показати приклад культури терпимості та порядності один до одного», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK