Файне місто

Блогодійники передали ліки для тернопільських дітей

Ліків на 50 тисяч. Дітям з ускладненнями після кору передали медпрепарати. Направили допомогу в інфекційне відділення міської дитячої лікарні. Про це повідомляє канал Тернопіль1.

Не словом, а ліками. У благодійному фонді “Допомагати просто” вирішили підтримати дітей, які перехворіли кором. 50 тис грн спрямували на те, аби закупити ліки, які допоможуть саме тим малюкам, які мали ускладнення після хвороби. Допомогу передали в інфекційне відділення міської дитячої лікарні.

“Я думаю, що ця співпраця буде довготривалою. Ми будемо прислухатися до порад лікарні, головного лікаря”, каже представник благодійного фонду “Допомагати просто” Василь Кобель.

Допомога, започаткована благодійним фондом є затребуваною. А міська рада є соціальним партнером проекту.

“Це чудовий приклад соціального партнерства, коли люди займаються не лише бізнесом, але готові розділяти відповідальність за місто – допомагати нашим лікарням, це добрий приклад для усіх підприємців міста Тернополя”, додав міський голова Сергій Надал.

Ліки, які сьогодні передали дітям з ускладненнями – потрібні, зазначають в медичному закладі. І хоча зараз ситуація стабілізувалась, все ж в стаціонарі інфекційного відділення досі перебуває 12 хворих. Стан дітей задовільний.

Нагадаємо, за останні два роки в Україні було зафіксовано рекордну кількість спалахів кору – близько 45 тисяч. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. У Тернополі пік захворювання припав на листопад минулого року. Лікарі пов’язують це з тим, що населення вакцинується не вчасно, а то й не вакциноване взагалі.

Христина Луцик , Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK