Тернопіль

Автопарк тернопільських поліцейських поповнився новим службовим транспортом

Службовий автопарк правоохоронців тернопільської поліції поповнився двома новими іномарками Renault Duster. Сучасні службові автівки, які закупила Національна поліція України, допоможуть збільшити швидкість виїздів за викликами. 

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника районного управління поліції Сергій Осадця, отримані транспортні засоби покращать оперативність правоохоронців та сприятимуть ефективному реагуванню на повідомлення громадян про вчинення злочинів та правопорушень.

 “Вдячний керівництву ГУНП в Тернопільській області за сприяння у отриманні нового транспорту, адже ці автомобілі забезпечать насамперед швидку та своєчасну роботу груп реагування. Прошу працівників берегти під час виконання поставлених завдань майно, яке нам довірили для служіння громаді”, – каже Сергій Осадця.

Вже за доброю традицією новенькі автомобілі в добру путь освятили священнослужителі. У відділі комунікації поліції Тернопільської області зазначають, вже зовсім скоро зазначений транспорт виїде на автошляхи міста та районів.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK