Файне місто

Аптеку на Руській у Тернополі не можуть виселити через…наркотики

Час іде й обласна комунальна аптека номер 78 продовжує працювати на вулиці Руській, 23. Сьогодні до фармацевтів знову приходила виконавча служба, аби виселити їх, відповідно до рішення суду. Чим завершилася зустріч дивіться у сюжеті Тернопіль1.

В обласній аптеці №78 у Тернополі знову людно. Тут не тільки працівники і покупці, прийшли представники обласної ради і тернополяни, які проти виселення закладу. Виконавча служба тут не вперше. Вже приходили 8 лютого, але тоді працівники аптеки добровільно не покинули приміщення. Сьогодні їхні інтереси представляв адвокат.

“В даній аптеці є вбудовані спеціальні приміщення з метою збереження лікарських речовин, які відносяться до наркотичних засобів, до прекурсорів. А це питання регулюється спеціальним законодавством. Той, хто передасть приміщення аптеки, автоматично підпадає під кримінальну відповідальність”, пояснює адвокат, представник інтересів КП ТОР “Тернопільська аптека №78” Іван Парубій.

Відтак аптекарі, адвокат, поняті і представники виконавчої служби, пішли до закритих для відвідувачів приміщень, аби скласти відповідний акт про відтермінування виконання рішення, оскільки немає відповідальної особи із ліцензією, яка може взяти на зберігання наркотичні засоби.

“На даний момент є відповідь Нацполіції, що на території даної медичної установи зберігаються речові докази наркотичного характеру. Виселити цю аптеку неможливо, адже поліція не знає куди передати ці речові докази на зберігання”, каже головний державний виконавець Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Олег Бистрицький.

Отже тимчасово, але сторони дійшли згоди. Наразі обласна аптека, відповідно до закону, не може залишити приміщення на вулиці Руській, 23. Додамо, складання акту дещо затягнулось. Державному виконавцю, яка виконує провадження, довелось кілька разів переписувати акт. Дівчина відмовилася коментувати ситуацію, називати своє ім’я і прізвище представникам засобів масової інформації. Коли дійшло до понятих, вони відмовилися ставити свій підпис на документі, до того ж, у них не було при собі ідентифікаційних документів.

Нагадаємо, приміщення на вул. Руська, 23 у комунальній власності міста. Оскільки обласна аптека не звільняла приміщення своєчасно, ця ситуація вирішувалася у судовому порядку. Судовий наказ про звільнення майна комунальної власності був виданий ще 21 грудня минулого року Господарським судом Тернопільської області та відкрите виконавче провадження, відповідно до якого аптека ще 8 лютого 2019 року повинна була самостійно звільнити приміщення.

Яна Полухіна, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK