Файне місто

Активіста Юлія Мамчак: Тернопіль заснував руський князь Ян Тарнавський (відео)

У Тернопіль знову завітав т.з. «громадський прокурор» та діючий кандидат у президенти Віталій Купрій. Чесний борець проти торфових котелень, а за опалення газом, знов вирішив попіаритися у Тернополі. Також він офіційно представив тернопільській публіці свою помічницю,  відому «непідкупну» активістку Юлію Мамчак.

Посіпаки газових олігархів

Колишній представник партії «Укроп» Віталій Купрій нещодавно почав самостійну політичну кар’єру. Основною «фішкою» його президентської кампанії є так звані розслідування, які швидше за все можна назвати відстоюванням бізнес-інтересів відомих газових олігархів.

Для прикладу у Тернополі Купрій активно бореться з котельнями на альтернативних джерелах палива. Не важко здогадатися, що така «боротьба» вигідне насамперед для газових олігархів.

У Тернополі котельні на альтернативі працюють на місцевій сировині з Тернопілля і дозволяють знизити споживання газу більше ніж 6,5 млн м3. За нинішніх цін на газ – це більше приблизно 4,5 млн грн економії щорічно для Тернополя. З іншого боку, це 4,5 млн грн економічної втрати газових олігархів. Тому й зачастив у наше місто Купрій. Тому й піднімаються з політичного небуття дрібні місцеві політики, щоб захищати у Тернополі бізнес-інтереси газових олігархів.

Тернопільські посіпаки

Віталій Купрій на днях представ свого вже офіційного помічника, представника партії Юлію Мамчак. ЇЇ інтелектуальний рівень помітний на самому відео-представлення. Чого вартує її слова про заснування Тернополя відомим руським!!! князем Яном Тарнавським.

Однак саме такі служиві люди потрібні газовим олігархам для виборчих компаній різних рівнів, щоб вірно відслужували свої зарплати та не задавали зайвих питань.

А виборча кампанія вже активно ведеться. І для цього теж використовують. Політичні соратники Купрія скликають збори мешканців нібито проти роботи котелень на альтернативі. Також просять обов’язково мати паспорт (паспортні дані). Це класична виборча технологія збору паспортних даних для подальшої агітації. А за умови неучасті людей (не прийдуть на виборчі дільниці) за них проголосують члени партії у комісіях. Тому перед тим, як давати свої паспортні дані політикам, всім треба думати про подальші наслідки.

Тарас Вишенський

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK