Починаючи з 3 липня 2025 року, на Тернопільщині діятимуть тимчасові обмеження для руху великовагового транспорту вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн. Обмеження запроваджуються через підвищення температури повітря вище +28°C, щоб зберегти дорожнє покриття.
Про це пише інформаційний портал Тернопіль з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.
Обмеження діятимуть на таких дорогах державного значення:
На цих автошляхах встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні щити для попередження водіїв.
Винятки: Обмеження не поширюються на транспорт, що перевозить небезпечні або швидкопсувні вантажі, живих тварин чи птицю, а також на транспорт, задіяний у ліквідації чи запобіганні надзвичайним ситуаціям.
Фото ілюстративне/з вільних джерел
Читайте також: Тернополяни, чиє житло постраждало від ракетної атаки та БПЛА 6 червня, можуть отримати компенсацію від міськради
Залишити відповідь