Тернопіль

7 кроків до індивідуального опалення у Тернополі

1.  Провести збори та оформити протокол.

Рішення зборів вважається прийнятим, якщо за нього проголосували 100% власників приміщень у будинку.

2.  Подати протокол та заяву у ЦНАП в м. Тернополі.

Заява довільної форми із зазначенням причини відключення, а також інформація про намір влаштувати у будинку систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання), протокол загальних зборів співвласників будинку подається уповноваженою зборами особою у ЦНАП в м. Тернополі.

3.  Прийняття рішення міжвідомчою комісією.

Міжвідомча комісія розглядає отримані документи, рішення оформляється протоколом та має рекомендаційний характер.  Комісія приймає рішення щодо відключення будівлі, в тому числі житлового будинку, від ЦО та/або ГВП та надає пропозиції щодо типу системи індивідуального чи автономного теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання), яку можна встановити в будівлі після відключення.

4.  Отримання технічних умов на від’єднання від централізованого опалення.
Заява з копією рішення виконавчого комітету подається уповноваженою співвласниками особою до теплопостачальної організації.

5.  Отримання технічних умов на облаштування індивідуального опалення.

Постачальником послуги індивідуального опалення може бути газо- або електропостачальна організація.

6.  Виготовлення проєкту та виконання робіт, відєднання від системи централізованого опалення.

Проєкт виконує ліцензована організація. Проєктом передбачено роботи, які необхідно виконати для від’єднання від мереж централізованого опалення. Роботи виконують ліцензовані організації. Для відключення будівлі, в тому числі житлового будинку, власник (співвласники) забезпечує розроблення проєкту відключення будівлі від ЦО та/або ГВП, який має відповідати вимогам чинних державних будівельних норм та правил, і проєкту системи індивідуального чи автономного теплопостачання будівлі, який розробляється з урахуванням схеми теплопостачання населеного пункту та має відповідати вимогам чинних державних будівельних норм та правил. Від’єднання будинку від мереж централізованого опалення здійснюється в міжопалювальний період, але не пізніше ніж 01 вересня. Витрати, пов’язані з відключенням від ЦО та/або ГВП, здійснюються за рахунок власника (співвласників) та інших коштів, не заборонених Законом України.

7. Вітаємо! У вас індивідуальне опалення.

Після виконання робіт з відключення будівлі від ЦО та/або ГВП складається акт про відключення будівлі, в тому числі житлового будинку, від зовнішніх інженерних систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання)/постачання гарячої води. Абонентам припиняється нарахування за послуги.

Пресслужба ТМРLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK