Тернопіль

120 юних тернопільських спортсменів боролись за перемогу в “Перших кроках”

Більш ніж 120 дітей з різних тернопільських шкіл позмагались в командних естафетах. У Тернополі відбувся фінал щорічних змагань “Перші кроки”, повідомляє Т1 Новини.

Владислав змалку займався спортом. Спочатку ходив на заняття з греко-римської боротьби, а зараз його захоплення – спортивні лижі. Долучився хлопець і до естафетних змагань “Перші кроки”.

“До “Перших кроків” нас привели цікаві уроки фізкультури. Це наші другі змагання в школі, нам було важливо, що ми будемо змагатися з школярами з різних шкіл”, – каже учень ЗОШ №24 Владислав.

Владислав полюбляє естафетні ігри, каже, коли грає у команді, то завжди може розраховувати на підтримку друзів. Хороший результат – це наслідок спільної праці. Саме так юний спортсмен розповідає про перше місце, яке здобула їх команда на цих змаганнях.

Змагання “Перші кроки” проводять уже 14 років поспіль. Щорічно учні 4 класів змагаються в 5 традиційних естафетах. Цього року участь у відбіркових змаганнях взяли 17 шкіл, а у фіналі за першість боролись 8 команд. Директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Володимир Ванджура розповідає, такі змагання дуже важливі, бо заохочують дітей до здорового способу життя, який не можливий без спорту.

За підсумками естафет перше місце здобула 24 школа, друге – 20 школа, а третє 11 школа. Загалом до змагань долучилось 120 дітей, кожен з яких отримав нагородили грамоти та відзнаки за участь.

Ольга Боднар, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK