Тернопіль

118 послуг: Центр надання адміністративних послуг урочисто відкрили у Байковецькій ОТГ

Голова Байковецької громади разом зі священником бере участь в освяченні щойно відкритого Центру надання адміністративних послуг. Цієї події в ОТГ довго чекали. Голова переконаний – це дозволить показати людям, що вони живуть у країні, яка про них дбає.

– Ми ліквідували ланку чиновника. Уже громадянин із чиновником не спілкується, не доказує потреби у вирішенні даного питання, – розповідає голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик. – Людина, прийшовши сюди, вже нікуди не повинна ходити. Вона у кінцевому варіанті отримує кваліфіковану відповідь щодо подальших дій або будуть виконані потреби по наданню відповідних послуг.

У ЦНАПі жителі громади наразі отримують 118 видів послуг.

– Найпопулярніші це є звичайно послуги соціального захисту населення. Це призначення соціальних допомог при народженні дитини, пологах, вагітності, призначення субсидій. Також у нас здійснюється реєстрація місця проживання, це є швидка послуга, – каже начальниця відділу “Центр надання адміністративних послуг” Байковецької сільської ради Інна Скакун.

Також тут проводять реєстрацію актів цивільного стану, надають послуги і у сфері земельних відносин. Вже наступного року у ЦНАПІ в Байківцях планують запровадити послугу оформлення і видачі паспортів – закордонних та ID-карток.

У новому приміщенні, окрім ЦНАПу, розміщуватиметься також адміністрація Байковецької сільської ради. Вартість реалізації проекту обійшлася у понад 10 мільйонів гривень. На облаштування ЦНАПу із державного бюджету виділили 1 мільйон 50 тисяч гривень. Ще понад 200 тисяч виділила програма U-LEAD – на створення двох віддалених робочих місць.

– Саме приміщення це добре, але це не все. Важливо, хто буде тут працювати. І хочу сказати слова вдячності громаді, що у вас є фахівці, – каже директор департаменту соціального захисту населення ТОДА Вадим Боярський.

Тут також працює інформаційно-консультативний пункт, де надаватимуть допомоги малому і середньому бізнесу. Загалом – 60 послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг у Байківцях наголошують: головне – аби жителі громади були задоволені роботою консультантів та могли отримати тут усі необхідні для них послуги.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK