Файне місто

У Тернополі розпочалося будівництво третьої черги новобудови на Київській

Будівельна компанія “Матла” оголосила про старт  третьої черги у житловому будинку по вулиці Київській. У квартирах заплановано індивідуальне опалення, лічильники на газ, світло та воду.

У компанії кажуть, що це буде монолітно-каркасний житловий будинок, який відповідає усім стандартам будівництва не лише в Україні, але й у Європі. Зокрема, квартири такого зразка можна побачити в Польщі, Німеччині, Франції, Швеції. Враховані усі важливі характеристики: шумо та звукоізоляція, сейсміка, універсальність, можливість перепланування.

У будинку встановлять високоякісні ліфти американської фірми “OTIS”, що є брендом №1 у світі, вхідні двері до квартир будуть броньовані, а в помешканнях передбачені металопластикові вікна з енергозберігаючим склом.

Важливою складовою нового житлового будинку є соціальна сфера. Тобто неподалік буде дитячий майданчик та зона відпочинку для дорослого населення.

Також з’явиться аптека, перукарня, продуктові магазини, фітнес-зал. Будинок розташований неподалік зупинки громадського транспорту.

Детальніше про старт продажу нової черги можна ознайомитись на сайті matla.com.ua

8-2

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK