Файне місто

Заступник міського голови Тернополя “засвітився” на українському “Оскарі”

20 квітня у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася урочиста церемонія вручення першої Національної кінопремії, головним симовлом якої обрана статуетка Золота Дзиґа. Участь в заході вязв заступник міського голови Тернополя Сергія Надала Леонід Бицюра. 

18033567_1282007785202011_154218009433417399_n

“Національна кінопремія — єдина в Україні премія в галузі кіно, що створена з метою популяризації національного кінематографа та видатних досягнень особистостей, які сумлінно працюють над створенням вітчизняних фільмів. Премія представлена у 14 номінаціях”, – розповідають організатори.

Нагадаємо, популяризувати вітчизняний кінематограф та активізувати творчий потенціал Тернополя у цьому напрямку мають за мету організатори І Всеукраїнського форуму «Кінохвиля», що тривав в обласному центрі з 3-го по 12-те листопада.

«Форум передбачав напрацювання механізмів взаємодії між різними суб’єктами кіноіндустрії, вибір локаційних зон і обговорення самого процесу. Результатом кінофоруму в Тернополі буде проведення повноцінного кінофестивалю в 2017-му році», — розповів заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Тернопільську ініціативу, зокрема, підтримали Міністерство сім’ї і молоді, Міністерство культури, об’єднання «Сучасне українське кіно», інститут мистецтв ім. М. Рильського Академії наук, Національна спілка кінематографістів України. Основним партнером виступило Державне агентство з питань кіно.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK