Файне місто

Яких захворювань варто остерігатися тернополянам?

За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями ДУ «ТОЛЦ МОЗ України», в області 15 березня 2018 року за первинними діагнозами зареєстровано 37 випадків інфекційних захворювань.
дитина-в-лікарні-445x335

Про це повідомили в Тернопільському лабораторному центрі. Серед захворювань: гостра кишкова інфекція – 3 випадки, кір –7 випадків, вітряна віспа – 11 випадків, туберкульоз – 1 випадок, хронічний гепатит В – 1 випадок, аскаридоз – 2 випадки, токсокароз – 1 випадок, мікроспорія – 1 випадок, педикульоз – 1 випадок, покуси – 8 випадків.

В області зростає кількість хворих на туберкульоз. Протягом останніх років епідемічна ситуація щодо туберкульозу, як і в країні загалом, так і в Тернопільській області, попри зниження показників захворюваності та смертності, залишається напруженою.

На території області в 2017 році показник захворюваності всіма активними формами туберкульозу становив 37,1 випадків на 100 тис. населення, смертності – 4,2 вип. на 100 тис. населення. З початку 2018 року вже зареєстровано 67 випадків вперше виявленого туберкульозу, що становить 6,3 вип. на 100 тис. населення.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK