Файне місто

Як юний митець Віталій Агапєєв вражав тернополян

Тернопільська галерея «Бункермуз» представила проект художника Віталія Агапєєва. Відкриття експозиції «Перетин» зібрало повний зал поціновувачів мистецтва.

Vb7nY9i

Як зазначає митець, основою виставки являється графічний рукопис, кожен лист якого відкриває новий спосіб трансгресії. Поняття трансгресія — це термін який прийшов у мистецтво із філософії та розкриває перетин внутрішнього і зовнішнього кордону. Власне виставка створювалася пів року. Для створення картин  Віталій використовував лише папір та туш.

«Лише одна робота виконана у стилі «Digital-Art». Для неї я використовував комп’ютерну графіку, цифровий друк і вже разом з іншими матеріалами комбінував», — розповідає Віталій Агапєєв.

Кожна картина мала свій надпис, який допомагав зрозуміти, що хотів зобразити художник. Люди із захопленням переглядали експозицію та активно обговорювали побачене.

«Нестандартна художня виставка. Адже ти дивишся і намагаєшся вловити якісь образи. Хоча мені більш до вподоби картини у стилі абстракціонізм, щось більш кольорове, яскраве. Але часом люблю дивитись на картини, які спонукають тебе до роздумів», — ділиться враженнями Зоряна Юзів.

До слова, багато людей були здивовані, що юний митець виявився родом із Тернопільщини.

Анастасія Флейтута

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK