Файне місто

Як тернополянам дешево купити омріяну квартиру?

На черговому засіданні виконкому затверджено Положення про участь у програмі «Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018 – 2020 роки», у відповідності до однойменної Програми, яку прийняли рішенням міської ради в грудні минулого року.

набережний квартал

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій програмі тернополяни, які потребують поліпшення житлових умов, зможуть придбати житло за зниженими цінами.

«Програма розрахована на два роки, – пояснює міський голова. – Право на участь у програмі матимуть молоді сім’ї та громадяни до 35-ти років, інваліди, учасники бойових дій, переселенці, працівники комунальних установ та організацій, а також сім’ї, які перебувають на обліку та потребують поліпшення житлових умов. Ці категорії тернополян зможуть претендувати на житло в новобудовах та переобладнаних будівлях, які створені в рамках Програми».

Обов’язковою умовою для всіх категорій являється необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва оплатити не менше ніж 30% від вартості житла та, при потребі, отримати та погасити кредит на придбання житла.

Строки приймання заяв та реєстрації кандидатів на участь в Програмі буде визначатися окремим рішенням виконавчого комітету. Самі ж документи від громадян, які мають право на участь у Програмі, можна буде подавати у Центрі надання адміністративних послуг після визначення дати початку приймання документів, про що буде додатково повідомлено на сайті міської ради.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK