Файне місто

Ви не повірите, що тернополяни викидають із вікон

Коли йдете тротуаром в спальному районі Тернополя – будьте дуже обережними. Не знаєте ж бо, з якого вікна вам на голову виллють суп, або ще гірше – викинуть використаний підгузник. А особливо, якщо ви прогулюєтеся на Замковій, ліворуч від готелю «Тернопіль» сходами, які ведуть в бік озера, – пише Про те. 

bagatopoverhivka-300x240

На вулиці Над ставом живе моя перукарка, я йшла від неї вранці, в четвер щаслива й усміхнена, зі свіжою зачіскою, яку ми вкладали  півтори години. Подія того гідна – у моєї племінниці весілля. А я – як хресна мама, маю бути на такому святі неперевершеною. І я б була такою.

Піднімаюся сходами, біля кафе «Бандерас», мрію про те, як зараз вдома одягну ще й сукню. Як вимагатиму від чоловіка компліментів, як заздритимуть моєму образу окремі мамаші на весіллі. І тут – гуп!..

Спочатку подумала, що то хтось вискочив з вікна. Потім відчула, що з волосся стікає щось тепле, липке. Руками поправила зачіску. На пальці намоталася мівіна!!!

Жоден фільм жахів не зрівняється з тим, що я відчула! Хотілося кричати. Але на кого? Я розматюкалася так, що в усіх вікнах, здається, шибки затряслися. Хтось просто десь зачинив вікно. Я не зрозуміла де.

Звідусіль почали злітатися голуби. І тут я помітила, що весь тротуар всипаний сиром, кришками хліба, вареною картоплею з супу, квасолею. Через свіжість ранку і недавній дощ, запаху чути не було.

Якби я побачила б, з якого вікна викинули мівіну, то пішла б бити пику. Але я поспішала. Бо ще ж треба переробити зачіску! Я повернулася до перукарки, плакала і намагалася пояснити, що сталося. Ще плюс година – і зачіска була, як нова. Проте настрій вже був зіпсований…

Воксана ШВАРЦ


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK