Файне місто

“Встиг постригтися налисо й навіть оселедець збрив”, — призовник з Тернопільщини

З Тернопільського обласного військового комісаріату до армії відправили 45 юнаків, – пише ДОБА.

47522edfb205d226339e7457c36054d2f1e37a77

За словами військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату полковника Леоніда Нечепорука, служитимуть хлопці, яким виповнилося двадцять років. Відправляють до сухопутних військ, високо мобільних десантних і Національної гвардії України. Частина буде у Львівській та Житомирській областях і в Запоріжжі.

Павло з Байковець також сьогодні їде служити. Хлопець закінчив Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну. Проводять до армії Павла одинадцятеро – мама, бабуся, хресна, молодша сестричка, дівчина та друзі. Мама призовника Люба розповідає, що разом збираються завжди, коли потрібна підтримка. Сина, відправляти на службу, як і кожна мама, каже, не сильно хоче. Але це його обов’язок.

У пані Люби є ще найстарший син, навчається він у Тернопільській вищій духовній семінарії, і дочка Іванка. Їй зараз вісім, також проводить старшого брата Павла. Друзі кажуть хай іде служити, тим паче він сам виявив бажання. Бабуся внука до армії відправляти не хоче.

– Зараз не такий час настав. У липні йому тільки двадцять було. Недавно принесли повістку, я б ще й сказала, що вдома немає, але ні, сам вийшов, і підписався. Раніше мав іти достроково в президентські війська. Що зробиш, усі не втечуть, не заховаються, — зізнається бабуся.

Вчора ще й Фейсбук нагадав про статтю Павліка з його фотографією, каже хресна. На руці у нього вибитий тризуб, на голові оселедець. Ще декілька років тому він давав коментар, що захищатиме Україну, бо любить Батьківщину. А тут проходитиме військову службу. Вже встиг постригтися налисо й оселедець, який був його гордістю, збрив.

– Кажуть, що страшно. Думаю, нічого страшного не буде, потрібно відслужити. Боятися не треба. Через півтори року повернуся додому. Все буде добре, — каже Павло.

Нагадаємо, з Тернопільщини на службу відправлять близько трьохсот осіб, переважна більшість служитиме в Західній Україні.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK