Файне місто

Волонтер Корпусу миру зустрілася із тернопільськими правоохоронцями (ФОТО)

PM525image001Американка Мері Фасано приїхала в Україну як волонтер Корпусу Миру. Два роки її праці будуть присвячені проблемам освітньо-економічного розвитку громад, повідомляє ГУ НП в Тернопільській області.

 -Я – зі штату Род-Айленд і з власного досвіду знаю, що ті громади, які тісно співпрацюють з поліцією розвиваються успішніше, – поділилася Мері Фасано. – Адже поліція завжди має багато інформації, корисної для людей.

Саме заради налагодження тісної  співпраці волонтер Корпусу Миру й прийшла на зустріч з керівником Головного управління Національної поліції Олександром Богомолом. Супроводив гостю регіональний представник Уповноваженого  з прав людини Володимир Шевченко.

PM894image002Насамперед, Мері Фасано цікавилася співпрацею поліцейських з громадськими організаціями. Дізнавшись, що при управлінні діє Громадська рада, захотіла дізнатися про принципи й методи її роботи. Поліцейські запросили волонтерку відвідати наступне зібрання, ближче познайомитися з громадськими активістами й від них почути думку про роботу поліції.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK