Файне місто

“Він добре вмів плавати”, – друзі про Миколу Смолея, який втопився на Тернопільському ставі

thumb_649014_news_mТіло Миколи Смолея рятувальники знайшли вранці 5 серпня. Друзі та рідні хлопця до останнього не вірили, що це він. Дівчину Миколи – Христину Ляхович знайшли 3 серпня. 

– Мій чоловік Миколу знає уже років сім, я десь чотири, –  розповідає Наталія Процик. – На скільки я знаю, то Микола з Христиною познайомились на прощі. Зустрічались вони недовго. Вперше ми з чоловіком про неї дізнались 1 серпня. На скільки знаю, то вона з Козівського району і ніби вчилась у Кременеці. Жила у Тернополі. Микола розповідав, що Христина йому дуже подобається. Казав, що хоче сім’ю, що вже готовий до цього. Він дуже любив проводити час з нашим малюком.

Як розповідає Наталія, Микола хотів познайомити їх з чоловіком зі своєю дівчиною. Вони планували спільну поїздку у Карпати, пише “20 хвилин”.

– В той день, коли трапився нещасний випадок, він мав зустрітись з нами, – продовжує жінка. – Ми планували пікнік. Але Микола не дзвонив. Ми з чоловіком зрозуміли, що він напевно пішов до дівчини. Я зайшла тоді в instagram і побачила на його сторінці відео зі Ставу. Ще сказала тоді, що вони так пізно пливуть там. Останні слова Миколи на одному з тих відео: “Ми пливемо біля Дального пляжу. Романтика. Люди цінуйте хороші моменти”.

За словами Наталії, хлопець займався спортом, катався на велосипеді та три роки займався плаванням.

– Він добре вмів плавати. Микола щороку ходив купатися на Йордан, – розповідає Наталія Процик. – Що трапилось, ніхто поки не знає. Ми стараємось з’ясувати. Батьки хочуть знати, чому так трапилось. Микола в батьків – єдиний син. Вони довго на нього чекали. Робили все для його майбутнього.

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK