Файне місто

Військовополонений тернополянин написав зворушливого листа батькові

Військовополонений розвідник з Тернополя Олексій Кодьман написав зворушливого листа батькові. Звістка підбадьорила рідних хлопця та дала їм надію.

1 грудня Сергій Кодьман, батько полоненого тернополянина, отримав від свого сина довгоочікуваного листа, копію якого родичі передали порталу “Українська правда“.

5691dde-plennie

Усі сидимо і надіємося на краще, що скоро буде обмін. Недавно приїздив представник ОБСЄ з гуманітарної підгрупи, в Мінську, mr. Фріш. Якщо я не помиляюся, разом з Д. Морозовою

Вроді, як казали, що мають надію до Нового року провести обмін (…) До скорої зустрічі, люблю вас і скучаю. Олексій“, – пише у листі тернополянин.

Це був лише другий лист від Олексія за останні півроку. Перший передали представники ООН наприкінці серпня. А до того було два місяці розпачу та повної втрати зв’язку.

72920be-kodman

Батько військовополоненого розповідає, що хлопця взяли у полон більше року тому – 12 листопада 2015 року. Ще з першого листа чоловік дізнався, що син перебуває в колонії міста Макіївка. Зневірений батька їздив до ватажків “ДНР”, але все марно.

Тепер тримає листа і радіє, що син живий…

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK