Файне місто

Відома тернополянка розповіла, чому в Тернополі комфортніше жити, ніж у Львові

Блогерка Наталя Литвин, яка донедавна жила в Тернополі, влітку переїхала до Львова. Нещодавно дівчина розповіла про незручності життя в “культурній столиці” України. 

литвин

“Наталі, чому немає сторіс???
Як мінімум тому що немає води? Вловлюєте звязок? Як помити волосся чи посуд, як піти в душ і на очищену шкіру зробити мейк???‍♀️?
Це Львів, крихітко!
І завжди, коли друзі питають, як вам переїзд, як живеться? Відповідаю: все супер, але…. парковка❌.. вода❌.. смітник за 500 метрів❌?… ціни❌… і цей список можна продовжувати довго. Тернопіль був комфортнішим для життя, але Львів перспективніший і розвинутіший. Тому хочемо бути тут вже і зараз. Що буде потім – вгадати важко? Час покаже?
Але воду в центрі бляха муха виключають іноді по кілька разів на тиждень??‍♀️??‍♀️??‍♀️
В такі дні я зазвичай вмикаю лінивого тюленя, бо картоплю не почистиш, їжу толком не приготуєш, нікуди не зберешся, хіба почистиш зуби моршинською??
Але іскра радості в очах проскакує?
Бо то означає, що менше напрягів і їмо гранолу!???
Наша улюблена від @millegranola ?
З’їли вже 2 упаковки і замовимо ще. Горіхова і шоколадна – ван лав! А таких смачних горішків, як у них, ніде в житті не куштувала????Найкращі – з корицею та праліне???
Дуже корисно, дуже швидко. Це вже традиційно стало улюбленим сніданком! Вона дуже хрустка?Немає відчуття, що їси сиру вівсянку, як часто буває з іншими.
Обов’язково спробуйте??
Горішки в кадр не потрапили, бо занадто смачні??‍♀️?

Йду гляну, чи є вода??
Може, відключать ще світло і я розряджуся та піду спати??”

One Response to Відома тернополянка розповіла, чому в Тернополі комфортніше жити, ніж у Львові

  1. ганна коментує:

    це ти, кобиляко. крихiткою себе називаеш?
    А в Тернополi вода гаряча так i тече без перерви кожен день. правда? Ото вже якесь теля дурновате. як бовкне щось. хоч падай. Та ще й з себе вiдому корчить. Для кого вiдома? Для таких самих безграмотних дурнiв?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK