Файне місто

Важлива інформація для тернополян про субсидії

На новий опалювальний сезон 2017/18рр. – з 1 жовтня 2017р – при розрахунку розміру субсидії враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.

subs-300x300

Це об’єктивно. Бо, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду. Тому Уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії.

Крім того, у травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, бо фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал цього року. Особливо помітно це було у великих містах. Уряд врахував і цей аргумент.

teplo.gov.ua
One Response to Важлива інформація для тернополян про субсидії

  1. Марія коментує:

    А справедливо те, що вчителям, які йшли у відпустку у червні ( а їх більшість), зарахували всі відпускні і оздоровчі , і цим збільшили в 1,5 разу зарплату?
    А ще й рахують не з фактично отриманих грошей, а з нарахованих? Не досить, що знімають майже 1500 грн., ще й з них плати за газ.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK