Файне місто

Вагітних жінок, які не мають де жити, на Тернопільщині чекають у монастирі

У Драганівка, що біля Тернополя, діє монастир францисканок Матері Божої Неустанної Помочі. В цьому монастирі влаштували притулок для вагітних жінок. Тимчасово мешкати тут можуть ті, хто не може жити з своїми рідними, або не має житла вгазалі.

14834426406604

Зараз в монастирі живуть вагітні і молоді мами з дітками.

Будинок був заснований 15 липня 2015 року – саме в цей день сюди поступила перша вагітна жінка, яка перед тим жила в петриківському сиротинці. На сьогоднішній день в цьому закладі перебуває 5 жінок і 6 дітей. За більше ніж півтора року у закладі жило 10 жінок і дітей. Подібних будинків в тернопільській області немає, пише ТЕРЕН.

Заклад забезпечує і жінок і їх дітей харчуванням, одягом, ліками й усіма необхідними засобами. Будинок присвячено святій жінці, котра, маючи 3 дитини, погодилась народити четверту і померла під час пологів. ЇЇ ім`я Беретта Моллі.

Тернополяни, які бажають якимось чином допомогти цьому закладу, можуть звертатись за номером телефону +380973071296 – директорка сестра Аліція, або за номером +380968284713 – о. Юстиніан.


2 Responses to Вагітних жінок, які не мають де жити, на Тернопільщині чекають у монастирі

  1. Христина коментує:

    А як можна допомогти з іншої області? Маю речі в хорошому стані. Можна якось переслати?

    • Юлія коментує:

      Я так думаю що можна новою поштою, або укр поштою, або якщо це наприклад сусідня область чи місто, то теоретично можна і автобусом передати, можу з вами якось домовитись, бо сама із цього села і можу туди передати в монастир)))

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK