Файне місто

Унікальний канадієць завтра зустрінеться з тернополянами

Канадський композитор українського походження – Любомир Мельник, відомий як найшвидший піаніст світу, 14 квітня вперше виступить у Тернополі.

lubomyr_melnyk_4355

Концерт канадського композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника відбудеться у Тернопільській обласній філармонії.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Початок концерту о 20.00.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK