Файне місто

У ТНПУ ім. В. Гнатюка обрали голову профспілкового бюро студентів

ХХХІІ звітно-виборна профспілкова конференція студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У рамках конференції обирали нового голову та заступника первинної профспілкової організації студентів.  
Вітальним словом розпочав конференцію ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Буяк Богдан Богданович. Він висловив вдячність за плідні роки роботи екс-голові профкому Киданюку Андрію Володимировичу. Майбутнім керівникам, Богдан Богданович побажав підтримувати започатковані традиції та наснаги у подальшій роботі.
Конференцію розпочали зі звіту Киданюка Андрія Володимировича про роботу студентського профспілкового комітету за звітній період з 27 лютого 2015 року по 20 березня 2018 року. Всі присутні визнали роботу задовільною.
Відкритим голосуванням, на посаду голови первинної профспілкової організації студентів обрано Ярослава Обача, а також його заступника Миколу Піговського.
Привітала новообраних голова обласної ради профспілки працівників освіти та науки Мокей Людмила Іванівна, а також нагородила Киданюка Андрія Володимировича почесною грамотою за плідну працю.
 
У ТНПУ ім. В. Гнатюка обрали голову профспілкового бюро студентів
конференція студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK