Файне місто

У Тернополі продадуть картини, щоб придбати пандус (ФОТО)

п 7Діти з навчально-реабілітаційного центру Тернополя взяли у руки пензлики, щоб намалювати картини, які згодом продадуть на благодійному аукціоні. Захід організували у рамках проекту «Такі різні – такі рівні». Юнаки і дівчата з особливими потребами втілювали свої задуми на папері, щоб зібрати гроші на пандус.

Десять учасників проекту намалювали картини у приміщенні краєзнавчого музею. Згодом їхні роботи продадуть на благодійному аукціоні, який відбудеться 27 листопада о 19:00 год. в арт-барі «Коза».

Проведення такого заходу – ідея львівської організації «Розвиток громади». Там для людей з особливими потребами уже провели кілька акцій, які перейняли тернополяни. Кілька картин львів’ян придбали меценати, багато робіт з’явиться й на аукціоні присвяченому до Дня благодійника, де лотами також стануть картини тернопільських дітей.

п«Наша організація має багато розгалужень і різних напрямків роботи, одним з яких є робота з неповносправними людьми. У Львові з нами співпрацює багато реабілітаційних центрів, структур, приватних осіб, людей, які мають особливі потреби. Вони нам довіряють, оскільки, ми уже ведемо багато інших проектів, які теж покликані допомагати! У нас була поїздка на риболовлю з інвалідами-візочниками і саме там зародилася ідея проекту «Жіночність без границь», де ми робили маленьке свято для наших жінок, які неповносправні. Пізніше воно пройшло і в Тернополі», – розповів представник львівської ГО «Розвиток громади» Андрій Федуняк.

На основі дружніх і теплих розмов у львів’ян з’явилося багато ідей для проектів. Виникла думка і про те, що було б цікаво попрацювати у творчих напрямках, щоб розвивати потенціал людей з особливими потребами і продемонструвати їхні можливості, допомогти реалізувати себе.

п 1«Інший аспект – привернути увагу до цих людей і показати, що вони ж такі самі громадяни і члени суспільства, тільки особливі. Можливо, з’являться меценати або влада проявить більшу увагу до цих людей. Маємо надію, що картини, які продаватимуться на аукціонах, принесуть певні кошти з яких будуть потім обладнані пандуси чи інші технічні пристосування для цих людей», – пояснив Андрій Федуняк.

У Львові для людей з особливими потребами вдалося облаштувати 3 пандуси за кошти зібрані від проекту «Жіночність без границь», продажу картин і благодійного фонду «Розвиток громади». Організатори вважають, що найкращий результат – це хороший настрій жінок і поширення проекту й добрих справ в інші міста України.

Соломія Кручова

п 3 п 6

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK