Файне місто

У тернопільських школах об’єднають біологію, географію, фізику та хімію?

Чергові зміни в освітньому процесі очікують на тернопільських школярів. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що в міністерстві витають плани щодо об’єднання хімії, біології, географії та фізики в один предмет.

1378054643_pid-300x218

За її словами, передбачається, що подібним чином змінять програми для старших класів (після 9-го) у школах і класах гуманітарного спрямування.

– Це можливо у профільній старшій школі, коли діти обирають гуманітарний профіль і коли їм не вистачає часу на поглиблене вивчення цікавих для них предметів. Це означає, що частину предметів потрібно якимось способом об’єднати, щоби вони все ж мали загальне уявлення про картину світу, про природні предмети, – пояснила позицію міністерства пані Гриневич.

Міністр додала, що існує міжнародний досвід, де природні науки інтегровані в цілісну картину світу, коли людина розуміє природне явище з усіх поглядів.

Джерело: Тижневик “Номер один”
One Response to У тернопільських школах об’єднають біологію, географію, фізику та хімію?

  1. марія коментує:

    виконуючи приписи міжнародних глобалістів по дебілізаціі населення міністр знищуе освіту для украінських дітей, обслуговуюче бидло потрібне -ДРУГА В СПИСКУ ПО ГЕНОЦИДУ УКРАІНЦІВ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK