Файне місто

У тернопільському ВУЗі започаткували хорошу традицію (ФОТО)

Минулої осені історичний факультет започаткував нову традицію – розіграш кубку з міні-футболу серед студентських команд та команди викладачів. Цьогоріч, змагання стали альтернативою святкування дню студента. А плацдармом для «історичного бою» став майданчик із штучним покриттям, що поблизу ТЗОШ №16.

Запекла боротьба за перемогу точилась із перших хвилин, а от переможця визначили лише в останньому матчі. Збірна магістрантів історичного факультету показала високий рівень зіграності команди, що й дозволило їм одержати «золото». Почесне друге місце здобула збірна викладачів та випускників факультету на чолі з деканом Міськом Володимиром Володимировичем. До слова, ця найдосвідченіша команда стала й найрезультативнішою, забивши у 3-х матчах 14 м’ячів. «Бронзу» виборов тандем 1 та 4 курсів. А от переможцям весняного кубку з міні-футболу – команді 2 курсу, цього разу не пощастило.  Вони опинились на 4-й сходинці.

Окрім кубку, гравці боролись і за номінації.

Найкращим голкіпером визнано капітана збірної магістрантів Фредину Ігоря. А наймолодший учасник турніру – Місько Леонід став найкращим гравцем.

Отож, ця спортивна традиція жваво підтримується адміністрацією історичного факультету, що у свою чергу сприяє промоції здорового способу життя, альтернативному проведенню часу та неформальному спілкуванню.

Магістрантка історичного факультету Ганна ЛеськівНапишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK