Файне місто

У Тернопільській області депутат розбещував неповнолітніх: нові шокуючі деталі (ФОТО 18+)

nasilje_suzenjstvo_31_729x547На Тернопільщині депутат організував власний Інтернет-бордель, жертвами якого ставали неповнолітні дівчата.

Раніше журналісти “Файного міста” повідомляли про тяжкий злочин, який вчинив високопосадовець. Депутат користувався почуттями дівчат та змушував їх до інтиму.

Своїх жертв чоловік знаходив у соціальних мережах. Після тривалого спілкування просив у дівчат фото інтимного характеру. Коли отримував бажане, погрожував оприлюднити світлини, якщо школярки не погодяться займатися проституцією.

Останньою жертвою депутата стала 15-річна мешканка Рівненщині. Від ролі повії дівчина відмовилася, після чого її оголені світлини побачила вся школа, повідомляють “Надзвичайні новини”.

9545859248cf3c14

Поява фото інтимного характеру неповнолітньої дівчини спричинила у маленькому місті справжній скандал. Дівчина була змушена залишити школу, а її кривдником зайнялася поліція.

f355859240d6154f

Односельчани сутенера не можуть повірити у злочин чоловіка. Говорять, що він був спокійним та скромним. Депутат мав дружину та двоє дітей.

 

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK