Файне місто

Тернополянин очолить “жирну” структуру в Києві

Названо ім’я наступника Гонтарєвої на посаду керівника НБУ. Ним має стати уродженець Тернопілля Яків Смолій, – розповідають Тернополяни.
6984d711bb5548a9a9a6c552adeffe1d_M

Президент Петро Порошенко України запропонує парламенту призначити керівником НБУ першого заступника голови відомства Якова Смолія. Про це повідомляють інсайдерські джерела в органах державної влади. Очікується, що призначення відбудеться вже в жовтні.

«Другий кандидат, який навіть був фаворитом у деяких колах, — голова правління Райффайзен Банк Аваль Володимир Лавренчук — не набирає голосів у парламенті, а Смолій — прохідний кандидат», — заявило джерело.

Яків Васильович Смолій народився 1 лютого 1961 в селі Вербовець Лановецького району Тернопільської області. Він — український банкір, кандидат економічних наук. Починаючи з 25 квітня 2014 року є заступником Голови Національного банку України, перший заступник Голови Національного банку України — з жовтня 2016 (курує готівковий обіг, IT і платіжні системи). Член Правління НБУ. З 11 травня 2017 — в. о. Голови Національного банку України.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK