Файне місто

Тернополяни продаватимуть картини дітей з особливими потребами

п 2У Тернополі людям з особливими потребами необхідні умови для самостійного пересування, пандуси. Саме тому організували проект «Такі різні – такі рівні». Його учасники – 10 юнаків і дівчат з навчально-реабілітаційного центру Тернополя. Діти малювали картини, які за кілька днів продадуть на благодійному аукціоні.

Чотирнадцятирічний учасник проекту Олег Федчин поділився, що любить малювати з дитинства. Те, що зображує на папері залежить від настрою. Найчастіше хлопець відтворює небо, природу, море і захід сонця.

Ініціаторами проекту стали львів’яни – громадська організація «Розвиток громади». Там для людей з особливими потребами уже провели кілька акцій, які перейняли у Тернополі.

«Ми радо долучилися і готові вітати такі ініціативи, які спрямовані на те, щоб підтримати і дати якийсь поштовх людям з особливими потребами, щоб могли себе реалізувати і доказати, що можуть часом і більше, ніж той, хто вважає себе здоровим і сильним. До акції долучилися і підтримали її благодійники, меценати та багато інших людей», – розповіла директор Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Базилевська.

Жінка просить небайдужих тернополян долучатися до таких благодійних акцій і купувати витвори мистецтва, картини, вишиванки, а також усе, що створено руками людей з особливими потребами, адже виручені з продажу кошти допоможуть у добрих справах.

Придбати картини учасників проекту «Такі різні – такі рівні» можна 27 листопада о 19:00 год. в арт-барі «Коза» під час благодійного аукціону.

Соломія Кручова

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK