Файне місто

Тернополяни можуть подати пропозиції до проекту регуляторного акта

Проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку взяття на облік безхазяйних рухомих речей та прийняття таких речей (майна) у комунальну власність територіальної громади м. Тернополя».

міська рада

Розробники – управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради, управління правового забезпечення Тернопільської міської ради

Проект регуляторного акта передбачає врегулювання питання щодо виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйних рухомих речей (майна) та прийняття таких речей у комунальну власність територіальної громади м. Тернополя.

Проект рішення виконавчого комітету міської ради  «Про затвердження Порядку взяття на облік безхазяйних рухомих речей та прийняття таких речей (майна) у комунальну власність територіальної громади м. Тернополя» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на сайті міської ради в розділі «регуляторна політика» та в газеті «Вільне життя».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

  • · поштою за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1;
  • · факсом (0352) 52-69-38;
  • · електронною поштою за адресою: [email protected]Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK