Файне місто

Тернополян просять допомогти врятувати життя

Тернопільські волонтери просять допомогти сім’ї, що опинилась в складних життєвих обставинах. Дві жінки, які мешкають в одній квартирі, не можуть самостійно вийти на вулицю, купити харчі та пролікуватись. Про це повідомляє волонтерка Ольга Шелест, – пише Доба.

— Ті, хто знає мене давно, знайомі з цією сім‘єю… Фото тяжкі, але правду немає куди діти… Коротко про них. Дочка потрапила в аварію у молодому віці, вже 25 років в інвалідному візку (сидіти почала не відразу), бабця Оля все життя присвятила догляду за дочкою… Був ще дідусь, який переніс два інсульти і третій став фатальним.. Нехай з Богом спочиває(12.03.2018)… Марія не була на вулиці вже роками — через рани не можна було, а коли вони в кращому стані, немає кому знести візок з другого поверху… Бабулічка у зв‘язку з тяжкою хворобою, яка з‘їдає її ноги заживо, спуститися на вулицю не взмозі… Буває, що сидять без хліба тиждень… Скажете про соцслужбу? Так, вона приходить раз в тиждень, та ліпше б не ходила… Я просила і буду просити допомоги для них… Марії потрібна підтримка… Зі смертю батька (хай він був уже недієздатний, але він БУВ), а тепер вона розуміє, що і мами може раптово не стати і тоді… А що тоді — невідомо… Притулок, а квартира державі… Сама себе вона утримати не може, має вже набутий діабет. Писати можна багато… Необхідні речі та продукти:

�-побутова хімія; �-придмети особистої гінієни; �-рушники,постіль; �-крупи,макарони; �-консерви,консервація; �-соуси,олія; �-м‘ясо,готові м‘ясні вироби (пельмені,котлети);

За деталями можна звертатись до волонтерки 0986440823

Картка ПРИВАТ 4149497841943907 Шелест Ольга з поміткою “для стареньких”.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK