Файне місто

Тернопільським заробітчанам в Польщі не раді: в країні протести радикалів

 

1Сьогодні польські націоналісти по всій Польщі проводили антиукраїнські протести. На логотипі протесту один прапор – наш. Про це повідомляє відомий блогер та мандрівник Богдан Логвиненко. 

— На протест у Варшаві в суботу, неробочий день, прийшло чоловік 40, здебільшого якісь тінейджери, у Вроцлаві не більше 30. Слабенько, — пише він.

– Я приїхала о 12:50, але на жаль, вже нікого не було. – Написала в коментарях на сторінці націоналістів якась дівчина. Протест починався о 12. Довго не простояли.

Письменник додав:

“Багато коментарів із островів на кшталт: “Я живу закордоном, якби був в Польщі – обов’язково до вас би приєднався”. Поляки самі залишають свої місця праці і виїжджають в Англію, Ірландію, Данію, Ісландію, в деяких країнах їх до 10%. Популізм націоналістів полягає на тому, що саме через українців поляки мають шукати кращого ринку праці, бо емігранти демпінгують ринок праці. Самі ж поляки, що виїхали до Англії чи Ісландії, про себе рідко бувають такої ж думки.

Абсурд ще й полягає в тому, що в інтернеті весь цей польський антиукраїнський рух виглядає масовим і суворим, а на фотографіях з мітингів – смішно і жалюгідно. Бо поляки, певно, за такі дрібні гроші, як українці, на мітинги не підуть, а платити українським емігрантам постояти під антиукраїнськими транспорантами ще не додумались.”


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK