Файне місто

Тернопільський священик виступив проти «Кварталу 95»

Священик тернопільського кафедрального собору святих Костянтина і Єлени Олег Гах закликав не переглядати програми за участю відомих акторів-коміків. Про це він написав у соцмережі.

20180103122831

На думку священика, продукт «Кварталу 95» не є сатирою та гумором. Натомість їх програма «зневажає все світле і чисте, здобуте українським народом». Насамперед Гух звернув увагу, що коміки у Новорічну ніч розпочали свою програму на фоні державних символів, які для нього мають особливе значення.
Також Гах вважає, що своїми «вставками українською» артисти проявляють зневагу до державної мови. Таким чином роблячи її сприйняття другорядним.
«Закликаю не дивитися «Квартал 95»! Те, що вони показують в Новорічний вечір, не сатира і не гумор – це зневага до всього світлого, чистого і українського, здобутого надто високою ціною…», – заявив Гах.
Дехто із користувачів соцмережі підтримали священика, проте є і такі, хто  підтримує «кварталівців»:
«Не підтримую. Показують абсолютно 100% чисту пародію», «Бажано взагалі телевізора не дивитись», «Якби не квартал, в країні не булоб  проблем», «А панотець  чого в піст розважальні програми дивиться?», – пищуть у коментарях.3 Responses to Тернопільський священик виступив проти «Кварталу 95»

 1. oper-v коментує:

  Галичани схиблені на їжі. Всі гештальти, потяги, сексуальні девіації, всі очікування від життя і його система координат – зосереджені в харчах, їх кількості та різноманітності.

  З видатками галичан на їжу можуть зрівнятись хіба шо видатки на євроремонти. Айфони та автівки ніщо, порівняно з палітрою голубців, холодців, шинок і салатів на галицькі свята.

  Цілий тиждень до Різдва, під акомпанемент реклами Фесталу по телевізору, молоді і старі галичанки готуються до прийому гостей.

  Обсмалені свині лежать копитами до неба.

  Галицька свиня як Лєґо, миттєво розлітається на шинки, бочки, ковбаси, кров’янки, шпікачки, відбивні, сальтисони, шкварки, тушені мозки, заливні язики, холодці, рулети з вух, смажені нирки і серця, тушену печінку, запечені ребра та ще з добрий десяток страв, немислимих в решті світу.

  Як Біблії, розгортаються засмальцовані книжки з рецептами, дрібно списані ручками усіх кольорів, демонструючи численні рецепти пляцків, запіканок, медівників, штрудлів,тортів, наполєонів та вишиванок, перекладанців і рулетів, грибочків, кукурудзок, горішків і сухарів.

  Дверцята холодильників підперті штахетами, стримуючи навалу продуктів, куплених «на свята»: два відерця майонезу, варена ковбаса, три слоїчки зеленого горошку, шість пачок масла.

  Вариться капуста на голубці, ноги на холодець, треться хрін на цвітлі, і мак на кутю.

  Самогонка давно вигнана і закрита в коморі, «бо та сволота і мерлому би з вуха випив», куплене в магазині вино «сего року дороге купила, по 50 гривнів».

  Випечені 30 бляшок хліба, двері в новій кімнаті, там, де все зимно, вже відкриваються сантиметрів на 30, так щоб тільки пройти боком акуратно і ще докласти харчів.

  Десять тарілок холодцю на підлозі, мидниця шинок, випічка, стигне кисіль. З-поміж Евересту вишитих подушок на те все з образів дивиться Матірбожа.

  І не дай Бог шось з того зачепити «най, бо то на свята!»

  Виміняні дрібні гроші по 5 і по 10 гривень колядникам (10 – то сусідським дітям, з якими не посварені і ближчим родичам).

  Ну, ніби згрубша до свят готові.

  Решту сі докупи пізніше.

 2. Валерий коментує:

  Цей піп – Олег ще в 16 років попав під вплив священика – гея, потім навчався в семінарії з подібними. А тому, йому і не подобаються виступи Кварталу-95.

 3. Ірина коментує:

  В мене до “95 кварталу” відраза з першого погляду. Ця купка москалячих дебілів за українські гроші позорила Україну завжди. А те, що наш “піпл хаває лайно” проблема вічна, як світ. Для себе я її вирішила позбувшись телевізора.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK