Файне місто

Тернопільський лікар лікує лідера сепаратистів

Лікар-переселенець з окупованого Єнакієве, блогер Олександр Чернов розповів про те, хто лікує наступника знищеного терориста “Мотороли” – нового командира незаконного збройного формування “Спарта” Володимира Жогу (позивний “Воха”). Як з’ясувалося, це 36-річний тернопільський лікар.
Наступника "Мотороли" після страшної аварії лікує лікар з Тернополя?

Нагадаємо, що “Воха” недавно розбився на мотоциклі. Їхала з ним дівчина загинула на місці.

“Думаю, багато хто вже чув, що наступник Мотороли, командир Спарти Жога-Воха розбився на мотоциклі в ОРДО (окремий райони Донецької області – т.зв.” ДНР “), угробивши при цьому свою самку, але, на жаль, сам вижив – і зараз в стабільному стані, за досить реалістичним прогнозам “буде жити – служити не зможе”, – пише Чернов, якого окупанти прозвали Доктор Смерть (нібито вбивав їх під час лікування) на своїй сторінці в Фейсбуці. – Проте, основне керівництво головного оркогоспіталю ОРДО – обласної травматологічної лікарні – захвилювалося про своє майбутнє (якщо виживе – присвоять лаври собі, а якщо – всяке може бути …) “.

Чернов запевняє, що відразу після надходження в медзаклад “Вохи” буквально за годину знайшли йому “лікуючого лікаря” в особі “сіренького” (на тлі “зоряного” колективу) хірурга Дмитра Степанюка, пише видання ДонбассUA.

“За несекретними даними, що ширяться в колективі, частково стимул складається з” подвійної оплати “за період перебування Вохи в стаціонарі (а він може розтягнутися на кілька тижнів) + обіцянки” допомогти за рік-другий “з дисертацією” + максимальної (40%) ” опернадбавки “, – ділиться Чернов. – І частково Дімі дали зрозуміти, що “відмовитися він може – але він про це швидко і сильно пошкодує”! У підсумку, Діма відмовлятися і не намагався …. І вже чотири дні він – публічний “лікуючий лікар” Вохи”.

Чернов відзначає, що Степанюк після окупації пару раз на рік буває в Україні.

“Тепер, коли, з огляду на” зірковість” Діми – шлях в Україну йому закритий (МГБ-ФСБ вже і не випустять), можна і нам Діму “засвітити”, – ділиться “Доктор Смерть”. – СТЕПАНЮК Дмитро Анатолійович, 28.04.1982 р .р., родом з Тернополя. Власне, саме “походження” Діми з “найбільш укропівських” країв – за негласними чутками, зіграло чималу роль у виборі адміністрацією саме його “лікарем” Вохи. За “погодженням” з “верхами” (ніби як з самим Захарченко) – це було зроблено для маніпулювання в сепаратиських ЗМІ ватяними настроями: і в разі вдалого, і невдалого результату лікування”.

При цьому Чернов підкреслює, що реальними “лікарями” Вохи є “сукупність професорських мізків” облтравми і ДОКТМО. А Степанюк, за його словами, – лише “фейс”.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK