Файне місто

Тернопільського депутата-свободівця через зраду хочуть залишити без мандата

16999211_282487252171095_1885176267894360761_n24 квітня у Тернополі обіцяють пікет сесії Тернопільської міської ради в зв’язку із відкликанням нещодавно виключеного з лав ВО Свобода Івана Сороколіта, повідомляє “Реально”.

-екрана-з-2017-04-20-185740-e1492704739747

Наче б то обурені виборці хочуть, щоб Іван Сороколіт залишився депутатом, хоча діючий виборчий закон передбачає відкликання депутата тоді, коли він втратить партійну приналежність до тої політичної сили, яка його привела до мандата.

Коли приймався діючий Закон про вибори, законотворець таким чином намагався прив’язати блудних депутатів до тих політичних сил які вони представляють.

А тернопільські активісти зайняли незрозумілу позицію, як щодо Батьківщинівців, які зрадили політбюро партії, то вони мають бути відкликані, і їхнє вигнання з партії не викликало ні в кого ніяких сумнівів, а як щодо свободівців, зокрема і Сороколіта, то вони автоматично перейшли в ранг мучеників. Закон, на щастя, прописаний так, що будь хто, хто прушує правила автоматично отримує одинакові наслідки не залежно від політичної приналежності.

Сам, Іван Сороколіт заявляє без жодних підтверджених фактів про те, що щодо нього і його колег вигнанців можливі провокації, і навіть у Фейсбуці звернувся до поліції і СБУ, щоб “забезпечити безпеку як роботу міської ради вцілому й проведення сесії, так і нашої безпеки зокрема”.

 


One Response to Тернопільського депутата-свободівця через зраду хочуть залишити без мандата

  1. Ярослав коментує:

    Цікаво, а яку ж партію представляє Ігор Кулик? Можливо тому і хочуть зберегти мандат цим трьом, бо сподіваються переходу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK