Файне місто

Тернопільські вчителі отримуватимуть підвищену зарплату

Український уряд запевняє, що освіта залишиться одним із пріоритетів соціальних видатків. Відтак, на вчителів Тернопільщини у новому році чекають нові зарплати, які мають зрости на 25%.
Школа-клас

– Необхідно підвищувати якість освіти, починаючи з середньої. Найперший і найважливіший крок у цьому напрямку – гідна оплата праці тих, хто навчає дітей. Тому депутати підтримали пропозицію уряду підвищити вчительські зарплати на 25%. Підвищені зарплати отримають понад 406 тис українських вчителів, – говорить Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відтак, у 2018 р видатки зведеного бюджету на освіту збільшаться майже на 20% і складуть 219,1 млрд. грн.

Крім того, у бюджеті-2018 також закладені видатки на проведення освітньої реформи. Зокрема, 1 млрд гривень виділено на модернізацію початкової школи, 386,6 млн. гривень – на підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, 373,3 млн. гривень – на підручники для учнів перших класів.

Як повідомляють в Кабміні, гроші будуть виділені і на створення національної електронної платформи для розміщення навчальних ресурсів. Розмір видатків за цією статтею – 54,6 млн гривень.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK