Файне місто

Тернопільські поліцейські долучилися до акції «Стоп насильству» (ФОТО)

Акція «Стоп насильству» відбулася вчора в Тернополі. Представники органів влади, державних структур, громадських організацій та поліції об’єдналися, аби привернути увагу суспільства до проблем домашнього насилля.

-Насильство в родинах – проблема не нова, проте, на жаль, актуальності не втрачає, – розповів старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Тернопільській області Василь Дідух – Сьогодні дільничні офіцери та загалом управління превентивної діяльності поліції приділяють особливу увагу цьому проблемному питанню. На обліку в нас перебуває 2117 осіб, з них 102 жінки, які схильні до сімейного насилля.

Зі слів підполковника поліції, згідно Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який вступив у силу у січні цього року, за вчинення насильницьких дій в родинах передбачено штрафні санкції, громадські роботи та адміністративний арешт.

Читайте також Тернополянки потерпають від домашнього насилля: у поліції озвучили сумну статистику

Інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернопільської області Олександра М‘ялковська розповідає, що до поліції доволі часто надходять повідомлення про сімейні скандали, де хтось із подружжя застосовує силу до інших членів родини, повідомляє ГУ НП в Тернопільській області.

-Наша найперша ціль – зробити все, аби сторони конфлікту знайшли порозуміння Але, на жаль, не завжди це виходить. Буває, що й доводиться застосовувати спеціальні засоби, аби втихомирити агресорів. Проти таких складаємо адміністративні протоколи, які скеровуємо до суду, буває, люди проходять корекційні програми разом з психологами, і це дає результат.

Представниця громадської організації «Відродження нації» Оксана Вандяк, розповіла, що акція відбулася в рамках проекту «ПОЛіС» за підтримки міжнародної організації «IREX» та фінансування американського посольства.

-Ми хочемо донести до людей, що проблему домашнього насильства можна і потрібно вирішувати,- каже Оксана Вандяк – Для цього працює безліч державних структур, громадських організацій. Сьогодні ми роздаємо людям спеціально підготовлені буклети, де вони зможуть знайти багато корисної інформації, зокрема, контактні номери телефонів, за якими їм обов’язково допоможуть у разі, якщо вони стали жертвами сімейного насилля.

Фото Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Фото Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Фото Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK