Файне місто

Танька і Володька у ТОП-успішних тернополян

Яскрава пара непересічних акторів, яких усі ми добре знаємо за однойменним телевізійним серіалом,  «в миру» — тернополянка Тетяна Песик та львів’янин Тарас Стадницький, відомі гумористи, учасники команди КВК «VIP-Тернопіль».

i-Volodka

Тетяна Песик народилася 25 грудня 1987 року. Закінчила Тернопільський національний економічний університет. За спеціальністю маркетолог, за покликанням — КВНниця-гумористка.   Учасниця команди КВК «VIP-Тернопіль»,  фіналіст Вищої Української ліги КВК, чемпіон багатьох неофіційних ліг КВК, дворазова  переможниця проекту «Розсміши коміка».

Тарас Стадницький народився 9 травня 1983 року у селі Боброїди Жовківського району Львівської області. Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «прикладна математика». Одружений, разом з дружиною виховують двох донечок.

Танька і Володька —  колоритні герої гумористичного серіалу  на телеканалі ТЕТ. «Сільшький парубок» Володька постійно  допікає своїй половинці, на що вона гиркає уже «хрестоматійне»: “Не позор мене…”  «Солодка парочка» та їхні “високі” взаємини уже встигли завоювати симпатії глядачів усієї України. Але «якщо ви думали, що ви вже знаєте про них все, то ні! У нових серіях з Танькою й Володькою відбуватимуться цікаві події, і ми маємо вам ще що показати!», —  зазначають самі артисти.

Джерело: НОВА Тернопільська газета

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK