Файне місто

Сироті з Тернопільщини потрібна допомога

Студент 1-го курсу Андрій Жолобчук, якого влітку 2017 року побили представники правоохоронних органів біля ресторану «Шинок» в Березовиці, на сьогоднішній вже може самостійно пересуватися та проходить реабілітацію. Для повноцінного відновлення хлопцю потрібні медикаменти, на які в Андрія та його прийомного батька немає коштів.
2457118821f2b4ede4cf6e849766843f_XL

Після того, як із важкими травмами голови у нейрохірургічне відділення Тернопільської університетської лікарні потрапив вихованець Коропецького будинку-інтернату, пройшло більше півроку. Хлопець спершу довго був прикутий до ліжка, та, на сьогоднішній день, завдяки лікуванню та реабілітації, юнак може самостійно ходити.

— Зараз я почуваюся набагато краще, а найбільшим моїм досягненням є те, що кожен крок можу робити самостійно. Я йду на покращення завдяки реабілітаційним процедурам, які проходжу в Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні. Останній період реабілітації в мене тривав із 12 лютого по 5 березня та включав у себе гідромасажі, вакуумні масажі, масажі на руки і ноги, ЛФК, ропні обгортання, парафінові обгортання, фізіотерапевтичні процедури. До лікарні для отримання допомоги я навідувався щоденно. Найближчим часом мене чекають подібні процедури, які проходжу безкоштовно. Кошти мені потрібні для купівлі ліків, які мені також необхідні, — розповів Андрій Жолобчук.

Хлопець додав, що дуже завдячує своєму прийомному батькові пану Володимиру, який був із Андрієм протягом усього періоду відновлення. Дякує юнак також небайдужим жителям Тернопільщини за те, що не залишають його в біді.

Якщо хтось захоче допомогти хлопчині швидше досягнути повноцінного стану, той може перерахувати гроші на номер картки Приват Банку хлопця: 414949910515204 (Жолобчук Володимир Дмитрович).  Картка  за довіреністю знаходиться в прийомного батька Андрія, в якого на даний час перебуває хлопець.









Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK