Файне місто

Суддя з Тернополя приховує доходи від бізнесу в Карпатах

Суддя Апеляційного суду Тернопільської області Людмила Галіян задекларувала як житловий будинок готель неподалік від курорту “Буковель” і не вказала жодних доходів від цього бізнесу за останні роки.

Про це йдеться в повідомленні “Prosud”

Житловий будинок площею 166 кв. м розташований в селі Татарів (кліматичний курорт, входить до Яремчанської міськради Івано-Франківської обл.) розташований за 13 кілометрів від гірськолижного курорту “Буковель”.

Власником будинку з 2011 року є чоловік судді – Ігор Козак. До осені 2016 року він 23 роки також працював суддею Апеляційного суду Тернопільської області і був звільнений за власним бажанням.

Задекларований суддею житловий будинок насправді є функціонуючим готелем. Цей двохповерховий котедж на 8-11 місць з сауною, альтанкою та мангалом, приймає гостей цілий рік, втім жодного доходу від цієї діяльності в деклараціях суддя не вказала.

Декларування маєтку як жилого будинку та використання його як садиби для туристів – це типовий спосіб приховання доходів та факту здійснення підприємницької діяльності, що заборонено держслужбовцям, нагадує ЗМІ.

Сама Людмила Галіян володіє будинком площею 234 кв. м у селищі Великі Гаї в передмісті Тернополя та квартирою площею 49 кв. м у самому Тернополі.

Згідно з декларацією, в 2013-2016 роках суддівське подружжі Галіян і Козак отримало дохід 2,26 млн грн.

У жовтні 2017 року Ігор Козак став власником автомобіля Hyundai Santa FE 2008 року випуску, який обійшовся йому лише в 49 тис. грн. На ринку такий автомобіль пропонують за $12 тис., або 336 тис грн.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK