Файне місто

Стартує проект «Тернопілля історичне»

Це новий та цікавий проект, мета якого – сформувати електронну базу історичних пам’яток області та встановити інформаційні знаки у цих місцях. Проект реалізується за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради.

ternop-istorychne-678x381

Як повідомив керівник проекту Назарій Шафранський, реалізація даної ініціативи дасть поштовх: зростанню загальної кількості туристичних та екскурсійних візитів до Тернопільської області, промоції позитивного туристичного іміджу Тернопільщини, підвищенню обізнаності національної та міжнародної спільноти щодо туристичного та культурного потенціалу Тернопілля.

Як розповіла керівник проекту з міжнародних питань Оксана Качурівська: «Під час реалізації проекту буде створено: історичний бренд Тернопільської області з єдиною концепцією вивчення та промоції історії краю, сучасний історичний веб-портал, каталог усіх історичних об’єктів Тернопільської області, розширено міжнародні зв’язки задля вивчення спільної історії, розповсюджено інформацію щодо історико-культурної привабливості Террнпільщини, залучено кошти для реалізації проектів історико-культурної спрямованості, а також забезпечено представництва кращих історичних об’єктів та проектів області на виставках і форумах».

Цього року заплановано встановити інформаційні знаки у п’яти районах: Збаразькому, Теребовлнському, Чортківському, Бережанському та Шумському. На Шумщині, до речі, розміщення вказівників уже наступного триває. Загалом, за словами керівника проекту Назара Шафранського, на 40-ка історичних пам’ятках Шумського району з’являться інформаційні таблички з QR-кодами.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK