Файне місто

Скільки коштують ягоди на ринках України: ціни на черешні, полуниці та суниці

polunytsia1У 2018 році полуниця з’явилася на ринках України ще в перших числах травня, проте ціни на неї дуже суттєво відрізняються у різних регіонах країни. Так, у Західній Україні ягоди дешевші, ніж в інших областях.

Про це повідомляє “Інфо-Шувар“.

Зазначимо, що на ринку Західної України ціни на черешні та суниці знижуються щодня. Якщо порівнювати з минулим тижнем, то вартість цих ягід на ринках регіону впала мінімум у 2 рази. При цьому на сьогодні суниці і черешні коштують у 1,5 рази дешевше, ніж у 2017 році, передає сайт “24“.

Станом на 8 травня на ринку “Шувар”, який є найбільшим оптовим майданчиком для торгівлі вітчизняною плодоовочевою продукцією у Західному регіоні, суниця садова коштувала 25-45 гривень за кілограм, а черешня коштує – 23-26 гривень за кілограм. Для порівняння, рік тому на “Шуварі” суниця коштувала 45-65 гривень за кілограм, а черешня – 35-45 гривень за кілограм.

Тим часом у Києві на ринку “Столичний” полуниця коштує в середньому 75 гривень за кілограм. А на одеському ринку “Початок” ягода коштує від 110 гривень за кілограм.

Зазначимо, що на сьогодні черешня представлена лише у Західній Україні, зокрема, на ринку “Шувар” у Львові.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK